Навчально - польові збори

Date: 21 квітня 2023 о 17:16, Refreshed 11 липня 2023 о 17:21
160 views

Відповідно до програми предмета «Захист України» для учнів 11 класу щорічно у закладі, проводяться навчально - тренувальні заняття, метою яких є формування патріотизму у підростаючого покоління, набуття здобувачами освіти знань, умінь та навичок, необхідних захиснику України.

У Зеленецькому ліцеї 3-х денні заняття по шість годин проходили з 19 по 21 квітня 2023 р.

Кожен ранок проводилось шикування учнів, хвилина мовчання за загиблими воїнами, виконання Гімну України, підняття Державного Прапору та оголошення плану занять для юнаків (вчитель Шишковський Б.В.) і дівчат (вчитель Агапій Т.С.).

Згідно програми «Захисту України» опрацьовано теми:

- з прикладної фізичної підготовки;

- цивільного захисту;

- надання першої домедичної допомоги при раптовій зупинці серця;

- домедична допомога при порушенні прохідності дихальних шляхів та інших невідкладних станах;

- надання домедичної допомоги при кровотечах;

- домедична допомога при травмах окремих анатомічних ділянок, в умовах бойових дій, в зоні тактичних умов.

Протягом 3-х денних навчальних занять юнаки відвідали відділення інспекторів прикордонної служби "Подвірівка", відділу прикордонної служби "Кельменці".

Сьогодні, 21 квітня до закладу завітали представники Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які провели з учнями навчальні заняття з вогневої підготовки (порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї), ознайомлено з інструкціями по підготовці до стрільби з автомата АК, надання першої допомоги потерпілому під час обстрілів на вулиці, в укритті, при завалах (інструктори Кліщук Д., Боштан О.).

Заступник начальника підполковник Горбишен С.А. провів розяснювальну роботу, щодо вступу у вищі військові навчальні заклади.

Цікаво пройшли години спілкування з нашими захисникамиодносельчанами, працівниками закладу Коцюбаном П.В., Павлюком В.І.,Бурлакою В.В.

Закріплення навичок надання першої домедичної допомоги при травмах окремих анатомічних ділянок, учениці 11 класу мали змогу під керівництвом медичної сестри закладу Слободян О.О.

Навчально-польові зборице своєрідний екзамен, показник зрілості здобувача освіти, готовності до дій в складних умовах, швидко зорієнтуватися у будь-якій непередбачуваній ситуації.

Бажаємо нашим одинадцятикласникам не втрачати духу патріотизму, віри у ЗСУ, у Перемогу над ворогом, у щасливе майбутнє України.

Слава Україні!

Героям Слава!