Тиждень математики

Date: 19 травня 2021 о 04:57, Refreshed 19 травня 2021 о 05:14
121 view

2020-2021 навчальний рік оголошено роком в Україні. Це допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а і у всіх наших громадян.

З метою створення умов для підвищення пізнавального інтересу учнів до точних наук, пропагування досягнень математичної науки, стимулювання творчої активності через використання інформаційних технологій, розкриття здібностей учнів з 11 по 14 травня 2021 року в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Зелена  був проведений Тиждень математики вчителем Тодорчук Д. Г.

Девізом математичного тижня були слова Софії Ковалевської: «Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика».

Для проведення були задіяні учні 5-10 класів, які були учасниками різних видів змагань.

В понеділок, 11.05.2021р., відбулося відкриття тижня: учнями 6 класу була випущена газета « Математика є прообразом краси світу». Також учні підготували проект «Внесок українських вчених у розвиток математики».

Учні 5-10 класів прийняли активну участь у розгадуванні ребусів, загадок та головоломок. Найактивнішими були Банар Х. ( 10 клас), Лучик В. (10 клас), Коцюбан Є. (10 клас).

Протягом предметного тижня було проведено багато різнопланових позакласних заходів:

– учні 7-го класу випробували свої інтелектуальні здібності у вікторині «Весела, цікава математика». За результатами вікторини перемогла Бойчук А.;

– весело і динамічно пройшла вікторина «Подорож містом математичних загадок». Учні 8-9-х класів показали свої знання з математики, проявили кмітливість, уяву та переконали всіх присутніх, що математика – це цікаво, весело і потрібно. Звання кращого математика отримали  Берляк Ю., учениця 8-го класу та Бойчук Д., учень 9 класу.;

– учні 5 класу з цікавістю розв’язували задачі з сірниками. Найбільше задач розв’язали Бойчук М. та Партолюк А.;

– учні 6 класу показали свої знання по темі «Координатна площина» у конкурсі « Юний художник». Найкращими були Кудрявська А., Андрійчук Д.,

Моргуляк В.;

– між учнями 7 класу проведено конкурс « Морський бій», перемогла дружба.

Підготовлено та проведено  відкритий урок з математики у 5 класі на тему «Розв'язування вправ на всі дії з натуральними та дробовими числами».

На протязі тижня учні переглянули відео «Математика в природі», « Цікава математика», фільм «Ігри розуму», «Цікаві факти з життя відомих математиків», малювали малюнки «Математика моїми очима», учні 5-6 класів  читали математичні казки.